Табір на колесах Yellow Submarine Camp

Табір на колесах в Карпатах

Дати змін:

1 зміна – 29.05.23 - 10.06.23 - немає місць
2 зміна – 11.06.23 - 23.06.23 - немає місць
3 зміна – 24.06.23 - 06.07.23 - немає місць
4 зміна – 07.07.23 - 19.07.23 - немає місць
5 зміна – 20.07.23 - 01.08.23
6 зміна – 02.08.23 - 14.08.23
7 зміна – 15.08.23 - 27.08.23

Дізнатися про пільговий відпочинок дітей влітку 2023

ДІТЯМ ПОТРІБНА НЕВЕЛИКА ЧАСТКА НЕБЕЗПЕКИ...
ЦЕ НАВЧАЄ ЇХ ТОМУ, ЯК ВИЖИТИ В ЦЬОМУ СВІТІ..

Ми не стверджуємо, що це унікальний табір – він просто дуже незвичайний. Ми не проводимо тренінгів зростання особистості - це постійний, з першої до останньої хвилини, командоутворюючий тренінг. Ми не говоримо, що це відпочинок – це виховання характеру і сили волі.

 • 13 днів драйву та адреналіну, романтики і краси, взаємовиручки і стійкості.
 • 13 днів, протягом яких ваші діти відвідають найцікавіші і незвичайні місця Карпат: зійдуть на Говерлу, підкорять пороги Чорного Черемоша, будуть досліджувати підземний світ печери «Оптимістична» та багато іншого.
 • 13 днів життя однією згуртованою сім’єю на борту справжнього дому на колесах…

Yellow Submarine Camp є повністю автономним будинком на колесах, в якому можна комфортно і безпечно провести цікаву і захоплюючу подорож. І це не автобусний тур, не похід і не зміна в стаціонарному таборі – це мікс усіх цих складових в правильному дозуванні.

Вартість

18900 грн

+ залізничні квитки

 • 7 змін по 13 днів
 • Вік від 12 до 18 років
 • Від 10 до 20 учасників

   Оснащення автобуса 

   Коротко про головне

   АКТИВНОСТІ

   Під час насиченої подорожі на учасників чекає рафтинг на річці Чорний Черемош, скелелазіння на скелях Довбуша, сходження на Говерлу, спуск в печеру Оптимістичну, трекінг по масиву Боржава, мальовниче озеро Синевир і багато іншого!

   ПРОЇЗД ТА НОЧІВЛЯ

   Всі переїзди здійснюємо на Yellow Submarine – будинку на колесах, пристосованому для комфортного проживання в мандрівках. Ми надаємо два варіанти ночівлі, вибір залежить від погодних умов і побажань учасників: в автобусі (на 2-ярусних ліжках-трансформерах) або в наметах по 2-3 людини.

   ХАРЧУВАННЯ

   Автобус оснащений усім необхідним для приготування їжі в похідних умовах з максимально можливими зручностями. Продукти зберігаються в холодильниках, наявні морозильна камера і газова плита. Завжди маємо великий запас води. Для романтиків і цінувачів готуємо на вогнищі.

   Програма подорожі

   1 ДЕНЬ

   Початок і закінчення програми – в активно-творчому таборі «Едельвейс», частиною якого є Yellow Submarine Camp. У «Едельвейсі» відбувається вступний інструктаж, проводиться комплектація Yellow Submarine продуктами і необхідним спорядженням.

    2 ДЕНЬ

    Виїзд на озеро Синевир, відвідування Реабілітаційного центру ведмедів і музею під відкритим небом в Колочаві “Старе село”.

    • Озеро Синевир, без перебільшення – легенда Карпат. Це найбільше і найзагадковіше озеро України, що розкинулося між горами, серед ялинового лісу на висоті 989 метрів над рівнем моря. Озеро виникло понад 10 000 років тому і його води настільки глибокі, що озеро не прогрівається навіть влітку.
    • Єдиний в Україні центр реабілітації бурих ведмедів. Тут ведмеді вчаться жити наново, пристосовуються до природних умов і забувають про те, як жорстоко колись з ними поводилася людина.
    • Скансен – музей під відкритим небом, який ще прийнято називати “музей-село”. “Старе село” в Колочаві наочно розповідає про нелегке життя українських горян в XIX – XX століттях. Потрапляючи в цей музей, ви немов потрапляєте в ті далекі часи.

     3 ДЕНЬ

     Лінійний трекінг по масиву Боржава.Переїзд на базу “Едельвейс” і ночівля.

     Боржава – це гірський масив довжиною близько 50 кілометрів на Полонинському хребті в Українських Карпатах. Є найдовшою полониною Закарпатської області та сміливо може претендувати на звання найживописнішої.

      4 ДЕНЬ

      Скельна фортеця Тустань і водоспад Кам’янка.

      • Місто-фортеця Тустань – унікальне явище, яке є одночасно і пам’ятником архітектури, і визначною природною пам’яткою та однією з найпопулярніших стародавніх фортець України. Дивлячись на три самотні скелі поблизу від села Урич, можна уявити, що в давнину тут розміщувалася величезна дерев’яна фортеця висотою в п’ять поверхів!
      • Водоспад Кам’янка заховався в Національному природному парку “Сколівські Бескиди”. Кам’янку не даремно називають “карпатським дивом природи”: величезні кам’яні брили, вічна прохолода і потоки кришталево-чистої води, які шумно спадають з 7-метрової висоти.
      • По дорозі до водоспаду можна піднятися і подивитися на Мертве озеро. Це унікальне озеро багате сірководнем: навколо болотиста місцевість, а посеред озера плаває острівець зі сплетених коренів, гілок і моху. Місце трохи моторошне, але по-свому прекрасне.

       5 ДЕНЬ

       Переїзд до скель Довбуша.

       Скелі Довбуша утворилися більше 70 мільйонів років тому на морському дні. Ми підкоримо кілька скелелазних маршрутів, пройдемося по скельним лабіринтам, пролізимо в ущелину із входом 20 сантиметрів і прогуляємося до водоспаду «Бубнище». Проводимо сонечко на вершині скелі Основняк, а ті, хто не полінується встати раніше, зможе помилуватися приголомшливим світанком над горами вкритими ранковим туманом.

        6 ДЕНЬ

        Cкелелазіння і прогулянки по скелях Довбуша, вечірній переїзд на Чорний Черемош.

         7 ДЕНЬ

         Рафтинг на Чорному Черемоші, переїзд в район Говерли.

         Рафтинг – одночасно і екстремальний, і безпечний вид активного відпочинку. Ми сплавимося по самій відомій річці Карпат, освоїмо греблю на рафті і навчимося правильно долати водні перешкоди.

          8 ДЕНЬ

          Сходження на Говерлу – траверсний маршрут. Ночівля на хребті.

          Говерла – найвища точка України і популярний туристичний маршрут, щорічно на вершину Говерли піднімаються сотні, а то й тисячі людей. Її висота становить 2061 метр над рівнем моря і з вершини відкривається приголомшливий вид на природу Закарпаття.

           9 ДЕНЬ

           Говерла. Переїзд в Тернопільську область. Інструктаж та підготовка до спуску в печеру.

            10 ДЕНЬ

            День спелеології – спуск в печеру “Оптимістична”.

            Печера “Оптимістична” найбільша в світі гіпсова печера і друга в світі за довжиною – 265 км! Місцями печерою важко пересуватися, але ті, хто не пошкодують сил, щоб подолати такий довгий шлях, будуть задоволені. Адже це надзвичайне поєднання підземних озер, наростів сталактитів і сталагмітів. Все це створює відчуття, ніби ви потрапили в казкову країну.

             11 ДЕНЬ

             Екскурсії по Кам’янець-Подільській і Хотинській фортецям.

             • У стародавньому місті Кам’янець-Подільський панує особлива атмосфера середньовіччя. Це місце часто називають “квіткою на камені”. Гармонійне поєднання мальовничої природи і неприступних оборонних стін фортеці захоплює багатьох туристів з усіх куточків світу.
             • Хотинська фортеця – одна з наймальовничіших і величних середньовічних фортець в Україні, є також і одним з семи чудес України. Історія фортеці є драматичною і навіть героїчною, за своє існування вона побачила багато битв і облог.

              12 ДЕНЬ

              Переїзд на базу “Едельвейс” з відвідуванням замка Олесько.

              Древній Олеський замок – без сумніву, одна з найкрасивіших прикрас в скарбниці української та навіть європейської історії. Суворі стіни цієї унікальної споруди сотні років зберігають таємниці королів, а тисячі туристів щодня прибувають сюди в пошуках цікавих знань і вражень.

               13 ДЕНЬ

               Сльози-соплі-чепчики та від’їзд додому.

                 

                 Поширені запитання 

                •  ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ? 
                 • 3-х разове харчування;
                 • проживання: в наметах (по 2-3 людини) або в автобусі – кемпері (на трансформованих 2-х ярусних ліжках);
                 • всі активності за програмою;
                 • всі вхідні квитки та екскурсії;
                 • робота інструкторів;
                 • страховка (покриття 5000 грн);
                 • трансфер зі Львова;
                 • використання інвентарю та спортивного спорядження.
                •  МИ ВІДПРАВЛЯЄМО ДИТИНУ ВПЕРШЕ 

                 Нам зрозумілі переживання батьків і дітей, які вперше їдуть в табір. Щоб розвіяти Ваші сумніви, пропонуємо почитати відгуки і подивитися фотогалерею на нашому сайті та навіть особисто поспілкуватися і познайомити дитину з директором та інструкторами табору, приїхавши в наш офіс або перейшовши на сторінку сайту Про нас. Крім того, ми можемо надати Вам контактні телефони батьків або самих дітей (за їх згодою), які неодноразово бували в “Едельвейсі”.

                •  ЯКІ РЕЧІ ДАТИ З СОБОЮ ДИТИНІ? 

                 Перед початком зміни ми висилаємо батькам список необхідних речей з урахуванням сезону. Рекомендуємо для багажу валізу або сумку на коліщатках і не брати багато одягу. Вага багажу повинна бути доступна для дитини! Список речей на літні зміни:
                    

                 • засоби особистої гігієни (шампунь, гель д/д, зубна паста, щітка);
                 • гумові тапочки;
                 • нижня білизна, високі шкарпетки (х/б), піжама;
                 • спортивний костюм, джинси;
                 • головний убір (кепка, панамка) – бажано 2 шт.;
                 • тепла кофта (толстовка, фліска);
                 • маленький рюкзачок для особистих речей;
                 • спортивне взуття – 2-3 пари (зручне, розношене);
                 • маленький термос (1-1,5 літра) для походів;
                 • вітровка з капюшоном від дощу або дощовик;
                 • шорти, футболки;
                 • плавки / купальник.
                     

                 Одяг повинен бути зручним для активних занять (може бруднитися і рватися). Якщо дитина не дізнається своїх речей, прохання зробити розпізнавальні мітки (особливо на зарядних пристроях і навушниках). 

                •  ЧИ ПОВЕРНУТЬ ГРОШІ, ЯКЩО З ЯКИХОСЬ ПРИЧИН ДИТИНУ ЗАБРАЛИ З ТАБОРУ ДО ЗАКІНЧЕННЯ ЗМІНИ? 

                 Повернення залишкової вартості можливе тільки в разі хвороби дитини, що вимагає стаціонарного або амбулаторного лікування за місцем проживання.

                •  ЩО ОПЛАЧУЄТЬСЯ ДОДАТКОВО? 
                 • залізничні квитки з вашого міста до Львова та зворотньо;
                 • з собою ми рекомендуємо дати дитині 400-500 грн на особисті витрати (сувеніри, солодощі).
                •  З ЯКОГО ВІКУ МОЖНА ВІДПРАВЛЯТИ ДІТЕЙ В ТАБІР? 

                 У табір на колесах ми приймаємо дітей з 12 років. Так само слід враховувати індивідуальні особливості та рівень самостійності дитини.

                •  МОЯ ДИТИНА НЕ ВИХОДИТЬ НА ЗВ'ЯЗОК! 

                 Є така прикмета: якщо дитина не дзвонить, то у неї все добре. В Yellow Submarine Camp є Wi-Fi, але мобільне покриття в Карпатах залишає бажати кращого :).
                   

                 Ми не забираємо мобільні телефони у дітей, але радимо не брати їх з собою на екскурсії та активності, щоб вони випадково не розбилися або не загубилися. Якщо Ви дуже переживаєте, то можете зв’язатися з інструкторами (телефони будуть вказані в інформаційному листі).

                •  КОЛИ І ДЕ МОЖНА ПОДИВИТИСЯ ФОТОГРАФІЇ ЗІ ЗМІНИ? 

                 Під час подорожі фотографії завантажуються в батьківський чат при першій нагоді (залежить від наявності зв’язку). Частина фото можна подивитися на нашому сайті.

                •  ВТРАЧЕНІ РЕЧІ 

                 Речі мають властивість губитися, забуватися та бути невпізнаними, особливо маленькими дітьми. Ми кожен день проводимо аукціон на предмет пошуку господарів речей, але навіть так їх не завжди знаходять😉. Всі втрачені речі ми фотографуємо і викладаємо на сайті табору. Після закінчення сезону (у вересні) все вивозиться в офіс в Дніпро, де їх можна забрати особисто або отримати поштою.
                    

                 Адміністрація табору не несе відповідальність за втрату цінних речей, якщо вони не були здані інструкторові на зберігання.

                Відгуки дітей

                Эдельвейс – это такое чудесное место, там где ты рад своей усталости, рад каждому пройденному километру, рад новым знакомствам и друзьям. Я хочу поблагодарить всех за эту лучшую неделю, проведённую с вами. Мы стали очень дружной и сплоченной командой. Я уверен , что мы с вами можем горы свернуть. И, конечно же, хочу со всеми вами вновь увидеться.

                ВЕНЯ КОТЛЯРОВ

                Відгуки батьків

                Я думаю, что главная задача “Эдельвейса” – подсветить нам, родителям, то, где мы не видим. Про наших детей. И дать ориентиры. За 2 недели, даже за 2-3 смены ребенок не сможет стать другим. Но будет импульс к изменениям. И задачу себя, как родителя вижу в том, чтобы поймать этот импульс и двигаться дальше. За много поездок сына в лагерь вижу как меняется он и как меняются мои реакции, как растет внутри вера в него. Это и есть рост, над самим собой. Ещё раз, спасибо огромное Алексеев’с team и всей команде лагеря – Олег форева, Дима-орнитолог (чтобы это не значило и всем, кого я ещё не запомнила – сорри, я стараюсь ). Вы незримо меняете нас и детей. После уже нельзя быть прежним.

                ИННА РОМАНЮКОВА

                Наші контакти

                Адреса:

                • офіс – м. Дніпро, пр. Героїв, 44
                • табір – 49°05'22.3"N 23°33'22.7"E Національний природний парк "Сколівські Бескиди", Львівська обл.

                Телефони:

                VIBER:

                Співтовариство ЕДЕЛЬВЕЙС

                EMAIL:

                edelweiss.children.camp@gmail.com