Дача "Едельвейс"

Запрошуємо дітей молодшого шкільного віку відпочити від міських буднів в активно-творчому таборі в заповідній зоні.
 

сел. Обухівка, Дніпропетровська обл.

ДАТИ ЗМІН:

 • Осінні канікули – 21.10.2022 – 29.10.2022

Вартість за тиждень

10000 грн

+ трансфер

Від 6 до 10 років

Від 8 до 16 учасників

Розташування та проживання

РОЗТАШУВАННЯ

Активно-творчий табір Дача «Едельвейс» знаходиться у селищі Обухівка Дніпропетровської області. Табір розташованій неподалік від річки Оріль на кордоні Дніпровсько-Орільського заповідника. Трасфер здійснюється організованими групами з міста Дніпро.

  ПРОЖИВАННЯ

  Діти розміщюються у 8-місних номерах. Кімнати обладнані двох'ярусними ліжками з обмежувачами і шафами для особистих речей. У кожному номері окремий санвузел з усіма зручностями. Постільна білизна та рушники замінюються раз на тиждень.

   ІНФРАСТРУКТУРА

   У нашому розпорядженні є зона для стрільби з лука, скелелазний стенд, шведська стінка, тренажери, басейн, місце під вогнище, ігровий інвентар (м’ячі, дартс, фрісбі, бадмінтон, настільні ігри). У корпусі є бібліотека і зал для проведення тренінгів, навчальних занять, перегляду фільмів та ігор.

     Дачні активності 

     Корисна інформація

     ХАРЧУВАННЯ

     У таборі 5-разове харчування, протягом дня питний режим. Для приготування страв використовуються екологічно чисті продукти, а також враховуються побажання з дієтичного і вегетаріанського харчування. Меню розроблено відповідно до вимог дитячого харчування.

     БЕЗПЕКА

     Табір цілодобово охороняється і оснащений системою відеоспостереження. Територія огороджена парканом і має окремий вихід в ліс. За безпеку дітей в протягом зміни відповідають кваліфіковані інструктори. На 5-6 учасників – 1 професійний інструктор.

     МЕДИЦИНА

     У випадку якщо дитина захворіє, інструктор повідомляє батькам і спільно приймається рішення про лікування та подальше перебування дитини в таборі. У таборі є необхідний набір ліків для надання першої медичної допомоги. Дуже важливо, щоб батьки повідомили адміністрацію табору про особливості здоров’я і харчування дитини. У ситуації з COVID-19: у наявності інфрачервоний термометр, пульсоксиметр, дезінфікуючі засоби і т. д.

     ВАЖЛИВО

     Рекомендуємо не брати до табору дорогі гаджети. Адміністрація табору не несе відповідальності за втрату речей, якщо вони не зберігаліся у інструктора. Необхідний пакет документів і список одягу висилаються батькам електронною поштою.

     РОЗКЛАД ДНЯ

     08:00 – підйом, Арріва, сніданок;
     09:00 – заняття по 45-50 хвилин з перервою 10-15 хвилин;
     13:00 – обід;

     13:30 – час відпочинку (мультики, басейн, поспати);
     14:30 – заняття;
     16:00 – полуденок;
     16:15 – заняття;

     19:00 – вечеря;
     19:15 – «Апельсин», фільм, літературний вечір;
     21:00 – вечірнє чаювання з печівом і відбій.

       

       Поширені запитання 

      •  ЧОМУ ЗМІНА ТРИВАЄ САМЕ ТИЖДЕНЬ? 

       Саме на тижневу зміну (з 15:00 визначеного дня до 11:00 наступного тижня) розрахована наша активна програма. Сім днів – достатній у більшості випадках термін для адаптації дитини. Для хлопчиків і дівчаток, котрі вперше їдуть в табір і ще не звикли бути довгий час без маминої опіки – оптимальний варіант. Якщо їх забрати додому – порушиться адаптація. Тобто тиждень найкращий варіант. А там хоч на все літо, якби було бажання і можливість.

      •  МИ ВІДПРАВЛЯЄМО ДИТИНУ ВПЕРШЕ 

       Нам зрозумілі переживання батьків і дітей, які вперше їдуть в табір. Щоб розвіяти Ваші сумніви, пропонуємо почитати відгуки і подивитися фотогалерею на нашому сайті та навіть особисто поспілкуватися і познайомити дитину з директором та інструкторами табору, приїхавши в наш офіс або перейшовши на сторінку сайту Про нас. Крім того, ми можемо надати Вам контактні телефони батьків або самих дітей (за їх згодою), які неодноразово бували в “Едельвейсі”.

      •  ЧИ ПОВЕРНУТЬ ГРОШІ, ЯКЩО З ЯКИХОСЬ ПРИЧИН ДИТИНУ ЗАБРАЛИ З ТАБОРУ ДО ЗАКІНЧЕННЯ ЗМІНИ? 

       Повернення залишкової вартості можливе тільки в разі хвороби дитини, що вимагає стаціонарного або амбулаторного лікування за місцем проживання.

      •  МОЯ ДИТИНА НЕ ВИХОДИТЬ НА ЗВ'ЯЗОК! 

       Є така прикмета: якщо дитина не дзвонить, значить у неї все добре. В цей час вона повзе по екстрім-парку, маскується в лісі, ліпить на гончарному крузі, виконує командне завдання…
          

       Ми не забираємо мобільні телефони у дітей, але радимо не брати їх з собою на заняття, щоб вони випадково не розбилися або не загубилися. Найкраще дзвонити дитині у вільний від активностей час з 14:00 до 15:00 або з 19:30 до 21:00. Якщо Ви дуже переживаєте, то можете зв’язатися з інструкторами (телефони будуть вказані в інформаційному листі).

      •  ЧИ БУДЕ ТРАНСФЕР? 

       Ми надаємо організований трансфер. Якщо всі батьки будуть привозити дітей – можливий затор 😅  Крім того час/гроші на привезти-відвезти теж не маленькі, 2-3 години часу і в середньому 80 км за раз. Тому буде місце загального збору в Дніпрі, звідки і куди централізовано будуть транспортуватися діти. Вартість трансферу Дніпро – «Дача Едельвейс» 200 грн.

      •  З ЯКОГО ВІКУ МОЖНА ВІДПРАВЛЯТИ ДІТЕЙ В ТАБІР? 

       На Дачу "Едельвейс" ми приймаємо дітей від 6 до 10 років. Так само слід враховувати індивідуальні особливості та рівень самостійності дитини.

      •  ЧИ МОЖНА ПРИЇХАТИ ПРОВІДАТИ ДИТИНУ? 

       Краще цього не робити. 😅 Варто приїхати одному з батьків – інші діти почнуть сумувати за своїми мамами / татусями / бабусями / дідусями.

      •  ЧИ МОЖЛИВО ПЕРЕБУВАННЯ ДИТИНИ НЕ КРАТНУ ЗМІНІ КІЛЬКІСТЬ ДНІВ? 

       Так, можливо при наявності вільних місць та з індивідуальною доставкою у табір. Але не менше 3-х днів. Вартість розраховується у розмірі 1000 грн в день.

      •  ВТРАЧЕНІ РЕЧІ 

       Речі мають властивість губитися, забуватися та бути невпізнаними, особливо маленькими дітьми. Ми кожен день проводимо аукціон на предмет пошуку господарів речей, але навіть так їх не завжди знаходять😉. Всі втрачені речі ми фотографуємо і викладаємо на сайті табору. Після закінчення сезону (у вересні) все вивозиться в офіс в Дніпро, де їх можна забрати особисто або отримати поштою.
          

       Адміністрація табору не несе відповідальність за втрату цінних речей, якщо вони не були здані інструкторові на зберігання.

      Відгуки дітей

      Эдельвейс – это такое чудесное место, там где ты рад своей усталости, рад каждому пройденному километру, рад новым знакомствам и друзьям. Я хочу поблагодарить всех за эту лучшую неделю, проведённую с вами. Мы стали очень дружной и сплоченной командой. Я уверен , что мы с вами можем горы свернуть. И, конечно же, хочу со всеми вами вновь увидеться.

      ВЕНЯ КОТЛЯРОВ

      Відгуки батьків

      Я думаю, что главная задача “Эдельвейса” – подсветить нам, родителям, то, где мы не видим. Про наших детей. И дать ориентиры. За 2 недели, даже за 2-3 смены ребенок не сможет стать другим. Но будет импульс к изменениям. И задачу себя, как родителя вижу в том, чтобы поймать этот импульс и двигаться дальше. За много поездок сына в лагерь вижу как меняется он и как меняются мои реакции, как растет внутри вера в него. Это и есть рост, над самим собой. Ещё раз, спасибо огромное Алексеев’с team и всей команде лагеря – Олег форева, Дима-орнитолог (чтобы это не значило и всем, кого я ещё не запомнила – сорри, я стараюсь ). Вы незримо меняете нас и детей. После уже нельзя быть прежним.

      ИННА РОМАНЮКОВА

      Наші контакти

      Адреса:

      • офіс – м. Дніпро, пр. Героїв, 44
      • табір – сел. Обухівка (Кіровське), Дніпропетровська обл.,
       садове товариство “Енергетик 1”, ділянка 37
      • координати 48°31’35.5 “N 34°47’27.6” E

      Телефони:

      VIBER:

      Співтовариство ЕДЕЛЬВЕЙС

      EMAIL:

      edelweiss.children.camp@gmail.com