Дитячі табори в Карпатах

 • Активно-творчий табір Ранчо "Едельвейс" в Карпатах
  Дитячі табори в Карпатах
  Дитячі табори в Карпатах
  7 змін 
 • Активно-творчий табір Ранчо "Едельвейс" в Карпатах
  + Хелловін
  Дитячі табори в Карпатах
  Дитячі табори в Карпатах
 • Активно-творчий табір Ранчо "Едельвейс" в Карпатах
  + Новий Рік та Різдво
  Дитячі табори в Карпатах
  Дитячі табори в Карпатах
  3 зміни
 • Активно-творчий табір Ранчо "Едельвейс" в Карпатах
  Дитячі табори в Карпатах
  Дитячі табори в Карпатах

Карпатські гори – чи не найкрасивіше місце України. Тому не варто дивуватися, що саме тут розташувався найкращий дитячий табір з унікальним підходом до дитячого … відпочинку? Ні! Не до відпочинку! До дитячого розвитку і росту! До пригод і адреналіну! До відповідальності і самостійності! Дитячий табір в Карпатах Ранчо “Едельвейс” – це що завгодно, але тільки не лінивий відпочинок і не те, до чого всі звикли!

Хіба відпочивати можна тільки влітку?

Гірські простори Карпат вражають приголомшливими пейзажами і унікальною природою. Ці гори більші за розмірами, ніж знамениті Альпи, і багато хто стверджує, що красивіші! А додайте сюди м’який помірно-континентальний клімат і зрозумієте, чому ми вибрали саме це місце!

Карпатські гори – прекрасні цілий рік, так навіщо ж позбавляти дітей можливості їх побачити? Наш дитячий табір в Карпатах дає таку можливість:

 • зимові зміни орієнтовані на сноуборд і гірські лижі.  В «Едельвейсі» ходить приказка, що за всю історію існування табору тільки одна дитина не змогла навчитися кататися на гірських лижах (але тільки тому, що вона сюди не приїхала 😁);
 • дитячий відпочинок в Карпатах навесні – це фантастична квітуча, але місцями все ще сніжна казка – в цей час в залежності від погоди можна і покататися на лижах, і постріляти з луків, і навіть встигнути засмагнути;
 • літній табір в Карпатах дасть усе – можна ходити в туристичні походи, можна лазити по скеледрому та екстрим-парку, можна ночувати в індіанських вігвамах;
 • осіння зміна на Ранчо «Едельвейс» – це справжній золотий сезон – останні сонячні, але вже свіжі деньки, які обов’язково запам’ятаються дитині на всю зиму.

Звичайний дитячий табір передбачає літній відпочинок. Так відбувається тому, що дорослі забувають, що дитинство – це весна навіть в розпал зими! Тому ми працюємо в кожному сезоні!

СПОРТ + ТУРИЗМ + ТВОРЧІСТЬ + ПРИГОДИ = РАНЧО «ЕДЕЛЬВЕЙС» В КАРПАТАХ

Чи зможуть зараз дорослі згадати найцікавіше і найхвилююче заняття в таборі свого дитинства? Ні? А ми підкажемо. Намазати кого-небудь зубною пастою! А що Ви скажете про можливість дуелі на луках з дорослим? Або про пробу акторської майстерності під керівництвом досвідченого режисера? Або про сплав на рафті по гірській річці, що рідко пропонують навіть спеціалізовані спортивні табори в Карпатах … Після таких занять сама ідея мазати когось зубною пастою здасться нудною!

А якщо говорити серйозно, то в нашому таборі пропонується більше 30 видів різних видів діяльності, які умовно можна розбити на три групи – це спорт, туризм і творчість. Часу байдикувати у дитини не буде точно. Детально прочитати про програми можна у вкладці «Активності».

Наш табір в Карпатах може запропонувати для дітей найцінніші речі – яскраві переживання, спільне подолання труднощів, міцну дружбу і можливо, навіть, першу закоханість?

Все це буде в набагато більш демократичному варіанті, ніж це пропонувалося в класичних таборах із суворими вихователями і денним сном. Такий підхід дає результати – в «Едельвейсі» діти, нарешті, відриваються від гаджетів і з головою занурюються в справжнє життя і живе спілкування!

ЩО В ПІДСУМКУ?

У підсумку виходить, що дітей в горах чекає не просто табір, куди можна з’їздити і забути про все через декілька місяців, а місце, з яким не зрівняються ніякі найкращі дитячі табори в Карпатах!
 

СПІЛКУВАННЯ І САМОСТІЙНІСТЬ
Проводячи час з однолітками, Ваша дитина побачить масу нового і цікавого та візьме участь особисто. Вона стане комунікабельною, навчиться спілкуватися з людьми, йти на компроміси, а коли потрібно – відстоювати свою точку зору. А це – одна з найважливіших рис, яка неодмінно стане в нагоді в подальшому житті.
 

АКТИВНИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
У «Едельвейсі» Ви знайдете не м’яч і скакалку, а скелелазіння, сноуборди, бокс, стрільбу з гвинтівок, слеклайн. Ми можемо запропонувати саме такі заняття для своїх юних гостей, чого не зроблять інші дитячі табори в Карпатах. Про те, наскільки важливо рух для дитини, говорити не будемо. Активність – це завжди здоров’я!

КАРПАТИ - НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ ДЛЯ ДИТЯЧОГО ВІДПОЧИНКУ
Наш табір в горах України влаштувався неспроста – надзвичайно красива природа і комфортний клімат – ось відмінні риси цієї місцевості. І мало що може зрівнятися з Карпатами за кількістю зелені. Тут росте більше двох тисяч видів рослин, і всі вони квітнуть з ранньої весни до останніх днів осені. Тому пейзажі тутешніх місць приголомшливі круглий рік, а повітря насичене корисними фітонцидами.

Погано, що всі ми рано чи пізно починаємо забувати, як це – бути дітьми. А дитина живе в світі, який створюють дорослі. І вона може змінити його зовсім трохи, наприклад, покласти свій портфель не в шафу, а на диван. Але на Ранчо «Едельвейс» все не так! Наш табір – цілий Всесвіт, де саме дитина творець і господар. За її бажанням організовуються походи, проводяться ігри, квести та змагання, і ось стілець перетворюється на престол, а кімната – в палац. У нашому таборі діти починають відчувати і розуміти, що можуть на щось впливати, можуть здійснювати свої фантазії, робити своє життя цікавішим.
 

Кожну дитини у нас чекає світ, який підпорядковується своїм правилам і законам, але в центрі цього світу буде знаходитися вона сама – її радості, відкриття, її пригоди. Дитячий відпочинок в горах Карпат подарує безцінні враження, які дитина обов’язково захоче повторити, а ми радіємо, коли до нас приїжджають, але по-справжньому щасливі, коли до нас повертаються!