Виїзні екскурсії

Помилуйтеся найкрасивішими місцями Національного природного парку "Сколівські Бескиди".

 

Водоспад Кам’янка та озеро Журавлине

Кам’янку не даремно називають “карпатським дивом природи”: величезні кам’яні брили, вічна прохолода і потоки кришталево-чистої води, які шумно спадають з 7-метрової висоти. 

Поруч з водоспадом можна піднятися і подивитися на Журавлине озеро. Це унікальне озеро багате сірководнем: навколо болотиста місцевість, а посеред озера плаває острівець зі сплетених коренів, гілок і моху. Місце трохи моторошне, але по-своєму прекрасне. Вартість за машину (4 людини) - 500 грн.
 

  Скельний комплекс Тустань 

  Місто-фортеця Тустань – унікальне явище, яке є одночасно і пам’ятником архітектури, і визначною природною пам’яткою та однією з найпопулярніших стародавніх фортець України. Дивлячись на три самотні скелі поблизу від села Урич, можна уявити, що в давнину тут розміщувалася величезна дерев’яна фортеця висотою в п’ять поверхів! Вартість 90 грн вхідний квиток + трансфер 1000 грн за машину.

   

   Скелі Довбуша 

   Тут, в оточенні химерних кам’яних гігантів, що колись відпочивали на дні прадавнього моря, ви відчуєте себе за межами реального світу. Оповиті легендами останці та таємничий смарагдовий ліс, залишить слід у серці кожного туриста. Пройдіться по скельним лабіринтам, пролізьте в вузьку ущелину, прогуляйтеся до водоспаду «Бубнище» і помилуйтеся приголомшливим заходом Сонця. Трансфер 1500 грн за машину.
    

    Водоспад Гуркало

    Холодні води водоспаду утворюють під скелею невеличкий “басейн молодості”: люди вірять, що купання тут наділяє тіло бадьорістю, енергією та здоров’ям. На березі вище знаходиться затишна галявинка, яку облюбували туристи. Для кожної пори року Гуркало змінює свою подобу, а навесні, коли тануть сніги, він набуває неабияких масштабів і в такі моменти повністю виправдовує своє ім'я. Трансфер 500 грн за машину.
     

     Екскурсія на сироварню з дегустацією

     Процес зберігання та визрівання сиру займає кілька місяців, але допитливі туристи можуть зануритися уцарство сиру під час екскурсії до сироварні. Також є можливість відвідати ферму та ознайомитись з цікавим процесом тваринництва. А на дегустації ви відчуєте себе в швейцарських Альпах, ще й привезете унікальних делікатесів додому. Трансфер 1000 грн за машину + вартість екскурсії та дегустації.
      

      Відгуки дітей

      Эдельвейс – это такое чудесное место, там где ты рад своей усталости, рад каждому пройденному километру, рад новым знакомствам и друзьям. Я хочу поблагодарить всех за эту лучшую неделю, проведённую с вами. Мы стали очень дружной и сплоченной командой. Я уверен, что мы с вами можем горы свернуть. И, конечно же, хочу со всеми вами вновь увидеться.

      ВЕНЯ КОТЛЯРОВ

      Відгуки батьків

      Неймовірна вдячність всім працівникам табору. Ви неймовірні. Такі всі щирі і добрі. Моє дитина така щаслива завдяки вам. Ви даруєте неймовірне дитинство. Завдяки вам наші діти стають щасливішими. Дуже щасливі, що нам випала можливість відчути це тепло і доброту у такі часи. Я дивуюся, як вам вдалося зібрати стільки неймовірних і душевних інструкторів у одному місці. Моя донька готова годинами розповідати, які були неймовірні інструктори і скільки всього вони її навчили. Ваш табір - це скарб. Дякую, що ви є. Нам так поталанило, бути частинкою такого неймовірного місця. 

      Наталія Кущ