Дніпро

 • Дача "Едельвейс"
  Літо
  Дніпро
  Дніпро
 • Дача "Едельвейс"
  Зима
  Дніпро
  Дніпро
 • Дача "Едельвейс"
  Осінь
  Дніпро
  Дніпро
 • Дача "Едельвейс"
  Весна
  Дніпро
  Дніпро

Дитячий табір в Дніпрі «Дача Едельвейс» відкриває свої двері для дітей молодшого шкільного віку – від 6 до 10 років, і вони знаходять тут те, про що найбільше мріється в цьому віці – яскраві пригоди, купу нових друзів і можливість відчути себе дорослими!
 

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТАБОРУ

Дача “Едельвейс” – це справжній дитячий оздоровчий табір в Дніпрі. Він розташований в пониззі річки Оріль, яка вважається однією з найчистіших річок в Європі. Зовсім поруч проходить кордон заповідної зони Дніпровсько-Орільського природного заповідника. Це місце не просто красиве і зручне для прогулянок на конях, змагань і квестів. Тут чисте повітря заповідних дібровних лісів поєднується з відмінною екологічною обстановкою. Додайте до цього комфортні умови проживання, розвинену інфраструктуру і зрозумієте, чому діти, побувавши у нас, рідше хворіють і завжди залишаються в захваті від проведених змін.
 

ЩО У НАС НЕ ТАК, ЯК У ІНШИХ?

Крім спорту, творчості, ігр та навчальних заходів (НЕ таких, як в школі, а набагато цікавиших) ми намагаємося дати все, чого дітворі так не вистачає в загаджетованому сучасному житті.
 

Батькам їхні діти завжди здаються меншими, ніж вони є насправді – це правило, від якого не втекти. І коли дитина хоче спробувати зробити щось нове самостійно, їй часто говорять, що вона ще для цього мала або у неї не вийде. Іноді це цілком обгрунтовано – світ дорослих дійсно не в усьому підходить дітям. Але дитини це позбавляє бажання проявляти себе!
 

У Едельвейсі все по-іншому – діти тут повновладні господарі і самі рулять більшістю аспектів табірного життя. Причому рулять так, що багатьом дорослим варто було б повчитися! І коли дитина виявляє бажання щось спробувати, ми даємо йому це в повному обсязі, а самі завжди готові прийти на допомогу.
 

Що цікаво, діти нашої вікової категорії добре оцінюють свої реальні здібності (це вже потім, в підлітковому періоді зі сприйняттям своїх можливостей бувають проблеми, і організація змін для підлітків і старших школярів має свої особливості). Можливість взяти на себе відповідальність, проявити самостійність, вибрати собі заняття до душі і опинитися в компанії тих, хто зробив такий же вибір – ось що найбільше подобається дітям в Едельвейсі!
 

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?

Всі самостійні кроки повинні робитися вчасно. Якщо малюк каже: «Я сам зав’яжу шнурки» – і займається цим дуже довго і невміло, то ми не смикаємо його. І коли через хвилину ці шнурки розв’язалися, не говоримо: «Ну ось, бачиш! Треба було мені зав’язати ». Це, власне, і є початок здобуття свободи і відповідальності! Якщо дітям до підліткового віку давати ту самостійність, яку вони готові брати, то наступний період дорослішання йде набагато легше. Якщо ж цього не робити, тоді навіть в сімнадцять років дитина буде говорити: «Ну-у-у, я не знаю, куди вступати. Нехай мама з татом вирішують », і буде перекладати відповідальність за свої вчинки на інших.
 

При цьому заспокоїмо батьків – не дивлячись на зовні абсолютну демократичність, з контролем ситуації у нас все в повному порядку, і далеко не всі літні табори в Дніпрі можуть таким похизуватися. *
 

* Табір цілодобово охороняється і оснащений передовою системою відеоспостереження, а з дітьми займаються професійні інструктори, які пройшли спеціальну підготовку.
 

ДЕКІЛЬКА СЛІВ ПРО ПРОГРАМУ

Звичайно, ми пропонуємо не тільки красиві краєвиди навколо і чисте повітря заповідних дібров, а й максимально різнобічні заняття для гостей. На «Дачі Едельвейс» можна:

 • стріляти з лука;
 • відточувати акторську майстерність;
 • весело вивчати англійську мову і блищати знаннями на брейн-рингу.

З повним списком можна ознайомитися у вкладці «Активності». Можемо сказати, що далеко не кожен спортивний табір в Дніпрі може запропонувати стільки варіантів рухової діяльності і не кожен освітній табір може дати стільки варіантів творчих і розумових занять, як «Едельвейс»!
 

ПРИЇЖДЖАЙТЕ НА «ДАЧУ ЕДЕЛЬВЕЙС», ВАС ЧЕКАТИМУТЬ!

Наш активно-творчий табір дозволить Вашій дитині відпочити від міських буднів, навчитися чомусь новому, спробувати побути справжнім дорослим. У нас немає вожатих і вихователів, у нас не ходять строєм до їдальні. Ми організовуємо дитячий відпочинок в Дніпрі на якісно іншому рівні, і можемо пишатися тим, що маленькі гості намагаються повернутися на Дачу «Едельвейс» ще не один раз. Втім, про післясмак від наших змін набагато краще сказали вірші епіграфа – готові сперечатися, рідкісні табори в Дніпрі удостоювалися таких слів. Ми, в свою чергу, готові запропонувати своїм гостям море вражень, яскраві емоції і міцну дружбу!