Активності для гостей Глемпінгу

Щоб відпочинок став ще цікавіше, пропонуємо вам спортивні та творчі активності. При бажанні необхідно звернутися до адміністратора та узгодити час заняття. Можливість проведення деяких активностей залежить від погоди та сезону.

 

Скелелазіння

Активна розвага для дітей і дорослих. Стилізований скеледром-муай заввишки 11 метрів з 12 маршрутами різного рівня складності підійде як для новачків, так і для досвідчених спортсменів. Заняття проводять досвідчені інструктори з використанням сертифікованого спорядження. Вартість  200 грн.
 

  Екстрим-парк

  Якщо вам не вистачає адреналіну – ласкаво просимо полазити по екстрим-парку! Парк складається з трьох поверхів різної складності – всього 42 цікавих етапи. Перший рівень складається з 6 завдань та підходить для маленьких дітей. Другий та третій поверхи (висотою 4 і 8 метрів відповідно) більш складні та стануть справжнім випробуванням вашої відваги :)  Заняття проводять досвідчені інструктори з використанням сертифікованого спорядження. 1 рівень – 200 грн, 2 та 3 рівні – 400 грн, 200 грн за повторне проходження.
   

   Стрільба з лука

   Мистецтво та спорт, який розвиває не тільки влучність, але і внутрішні якості людини, такі як концентрація та врівноваженість. Це чудовий спосіб зняти втому та накопичений стрес і можливо ваше майбутнє хобі. Вартість 200 грн за 25 пострілів.
    

    Гончарство 

    Гончарна майстерність здавна була овіяна містичним ореолом: різні народи пов’язували гончарів як з темними, так і з світлими силами. Сьогодні глина, гончарні кола та власна уява – все, що вам потрібно для створення власного шедевру.  Вартість 200 грн за майстер-клас.
     

     3D ручка

     Цікаве заняття для дітей і дорослих. Змініть своє уявлення про малювання, адже тепер ви зможете творити не на папері, а у просторі. Експериментуйте, творіть та реалізуйте будь-які творчі ідеї. Вартість 200 грн за заняття.
      

      Відгуки дітей

      Эдельвейс – это такое чудесное место, там где ты рад своей усталости, рад каждому пройденному километру, рад новым знакомствам и друзьям. Я хочу поблагодарить всех за эту лучшую неделю, проведённую с вами. Мы стали очень дружной и сплоченной командой. Я уверен , что мы с вами можем горы свернуть. И, конечно же, хочу со всеми вами вновь увидеться.

      ВЕНЯ КОТЛЯРОВ

      Відгуки батьків

      Я думаю, что главная задача “Эдельвейса” – подсветить нам, родителям, то, где мы не видим. Про наших детей. И дать ориентиры. За 2 недели, даже за 2-3 смены ребенок не сможет стать другим. Но будет импульс к изменениям. И задачу себя, как родителя вижу в том, чтобы поймать этот импульс и двигаться дальше. За много поездок сына в лагерь вижу как меняется он и как меняются мои реакции, как растет внутри вера в него. Это и есть рост, над самим собой. Ещё раз, спасибо огромное Алексеев’с team и всей команде лагеря – Олег форева, Дима-орнитолог (чтобы это не значило и всем, кого я ещё не запомнила – сорри, я стараюсь ). Вы незримо меняете нас и детей. После уже нельзя быть прежним.

      ИННА РОМАНЮКОВА