Активності для гостей Глемпінгу

Щоб відпочинок став ще цікавіше, пропонуємо вам спортивні та творчі активності. При бажанні необхідно звернутися до адміністратора та узгодити час заняття. Можливість проведення деяких активностей залежить від погоди та сезону.

 

Скелелазіння

Активна розвага для дітей і дорослих. Стилізований скеледром-муай заввишки 11 метрів з 12 маршрутами різного рівня складності підійде як для новачків, так і для досвідчених спортсменів. Заняття проводять досвідчені інструктори з використанням сертифікованого спорядження. Вартість  200 грн.
 

  Екстрім-парк

  Якщо вам не вистачає адреналіну – ласкаво просимо полазити по екстрім-парку! Парк складається з трьох поверхів різної складності – всього 42 цікавих етапи. Перший рівень складається з 6 завдань та підходить для маленьких дітей. Другий та третій поверхи (висотою 4 і 8 метрів відповідно) більш складні та стануть справжнім випробуванням вашої відваги :)  Заняття проводять досвідчені інструктори з використанням сертифікованого спорядження. 1 рівень – 250 грн, 2 та 3 рівні – 500 грн, 200 грн за повторне проходження.
   

   Стрільба з лука

   Мистецтво та спорт, який розвиває не тільки влучність, але і внутрішні якості людини, такі як концентрація та врівноваженість. Це чудовий спосіб зняти втому та накопичений стрес і, можливо, ваше майбутнє хобі. Вартість 250 грн за 25 пострілів.
    

    Гончарство 

    Гончарна майстерність здавна була овіяна містичним ореолом: різні народи пов’язували гончарів як з темними, так і з світлими силами. Сьогодні глина, гончарні кола та власна уява – все, що вам потрібно для створення власного шедевру.  Вартість 200 грн за майстер-клас.
     

     3D ручка

     Цікаве заняття для дітей і дорослих. Змініть своє уявлення про малювання, адже тепер ви зможете творити не на папері, а у просторі. Експериментуйте, творіть та реалізуйте будь-які творчі ідеї. Вартість 200 грн за заняття.
      

      Відгуки дітей

      Эдельвейс – это такое чудесное место, там где ты рад своей усталости, рад каждому пройденному километру, рад новым знакомствам и друзьям. Я хочу поблагодарить всех за эту лучшую неделю, проведённую с вами. Мы стали очень дружной и сплоченной командой. Я уверен, что мы с вами можем горы свернуть. И, конечно же, хочу со всеми вами вновь увидеться.

      ВЕНЯ КОТЛЯРОВ

      Відгуки батьків

      Неймовірна вдячність всім працівникам табору. Ви неймовірні. Такі всі щирі і добрі. Моє дитина така щаслива завдяки вам. Ви даруєте неймовірне дитинство. Завдяки вам наші діти стають щасливішими. Дуже щасливі, що нам випала можливість відчути це тепло і доброту у такі часи. Я дивуюся, як вам вдалося зібрати стільки неймовірних і душевних інструкторів у одному місці. Моя донька готова годинами розповідати, які були неймовірні інструктори і скільки всього вони її навчили. Ваш табір - це скарб. Дякую, що ви є. Нам так поталанило, бути частинкою такого неймовірного місця. 

      Наталія Кущ