СПА

Подаруйте собі перезавантаження душі та тіла! Зануртеся в світ спокою і відновлення, відчуйте, як напруження зникає, а м'язи розслаблюються...

 

ЧАН

Купатися в чані з теплою водою незважаючи на пору року, вдихати запах трав та спілкуватися з близькими людьми, ― що може бути краще? Це чудовий спосіб відчути себе по-справжньому живим та розслабленим. Відпочинок в чані омолоджує, позитивно впливає на загальний фізичний стан людини та поліпшує якість сну. Вартість  за 2 години становить 1200 грн у будні та 1500 грн на вихідних. Останній сеанс у 22:00.

  БАНЯ

  Відвідування бані вважається однією з найбільш корисних і приємних водних процедур. Пар, вода і висока температура цілюще впливають на весь організм, а розслаблююча атмосфера дозволить відволіктися від повсякденних турбот і повністю зануритися у відпочинок. Вартість бані становить 1100 грн за 2 години, баня з чаном 2000 грн. Дубові або березові віники, ефірні олії, чай, печиво та мед у подарунок.

   МАСАЖ

   Завдяки масажу відбувається загальне поліпшення самопочуття, з’являються бадьорість та гарний настрій. Ми пропонуємо різноманітні варіанти масажу на будь-який смак, вам залишається лише обрати та насолоджуватися.

   На вибір класичний, лімфодренажний, антицелюлітний, спортивний, лікувальний, банковий, медовий та авторський (поєднання технік нейроседативного, іспанського, шведського та балійського масажу). Вартість сеансу 700 грн за годину. 
    

    Відгуки дітей

    Эдельвейс – это такое чудесное место, там где ты рад своей усталости, рад каждому пройденному километру, рад новым знакомствам и друзьям. Я хочу поблагодарить всех за эту лучшую неделю, проведённую с вами. Мы стали очень дружной и сплоченной командой. Я уверен, что мы с вами можем горы свернуть. И, конечно же, хочу со всеми вами вновь увидеться.

    ВЕНЯ КОТЛЯРОВ

    Відгуки батьків

    Неймовірна вдячність всім працівникам табору. Ви неймовірні. Такі всі щирі і добрі. Моє дитина така щаслива завдяки вам. Ви даруєте неймовірне дитинство. Завдяки вам наші діти стають щасливішими. Дуже щасливі, що нам випала можливість відчути це тепло і доброту у такі часи. Я дивуюся, як вам вдалося зібрати стільки неймовірних і душевних інструкторів у одному місці. Моя донька готова годинами розповідати, які були неймовірні інструктори і скільки всього вони її навчили. Ваш табір - це скарб. Дякую, що ви є. Нам так поталанило, бути частинкою такого неймовірного місця. 

    Наталія Кущ