Наші особливості

Концепція табору виражається в декількох словах: це не просто відпочинок – це розвиток особистості дитини.

У нас немає: анімації, системи гуртків, тихої години, вихователів, ходіння за ручку, вільного часу та заборів.
У нас є: адреналін, більше 30 видів активностей, душевна атмосфера, увага до кожного, досвідчена команда і любов до дітей.

КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОГРАМ ТАБОРУ:

  • насиченість, завдяки якій учасники самоорганізуються та легко приймають дисципліну;
  • рівність в можливостях самовираження для учасників та інструкторів при обговоренні планів і аналізі подій минулого дня;
  • поєднання в одній програмі спорту і творчості, що впливає на стан тіла, духу та творчої енергії.

Це дуже важливо для людини, що росте та вступає у доросле життя. І це робить програму унікальною та дуже цікавою для більшості учасників, а також цінується їх батьками.

Наші принципи

Дітям потрібна невелика частка небезпеки… Це навчає їх, як вижити в цьому світі.
ОДНА СІМ'Я

У нас немає вихователів, вожатих і великих загонів. Себе ми називаємо інструкторами, а для дітей ми просто друзі, з якими можна спілкуватися нарівні та які завжди готові вислухати і підтримати, будь то подряпане коліно або сварка з другом.

МЕТОД АЛЬТЕРНАТИВ

У таборі не можна одне – не можна нічого не робити. Варіанти поспати в кімнаті або посидіти з телефоном не проходять. Не вмієш – навчимо, боїшся – допоможемо впоратися зі страхом, не хочеш – завжди знайдеться альтернативне заняття.

Підконтрольна ДЕМОКРАТІЯ

Дітям треба вірити. На самому початку зміни ми домовляємося про правила і принципи життя табору. У нас немає ходінь за ручку по території, тихої години, анімації і криків на дітей. Але якщо домовленості порушені – з’явиться альтернатива 🙂

Наша команда