Yellow Submarine Camp для дорослих

Сплав. Похід. Печера
 

Yellow Submarine Camp є повністю автономним будинком на колесах, в якому можна комфортно і безпечно провести цікаву і захоплюючу подорож. І це не автобусний тур, не похід і не зміна в стаціонарному таборі – це мікс усіх цих складових в правильному дозуванні.

Вартість

5500 грн

+ залізничні квитки

 • 3 дні
 • Вік від 12 років
 • Від 15 до 20 учасників

Коротко про головне

АКТИВНОСТІ

Під час триденної подорожі на учасників чекає рафтинг на річці Чорний Черемош, трекінг по хребту Кострич зі сходженням на однойменну вершину (1586 м.) та спуск в печеру Оптимістичну.

ПРОЇЗД ТА НОЧІВЛЯ

Всі переїзди здійснюємо на Yellow Submarine – будинку на колесах, пристосованому для комфортного проживання в мандрівках. Ми надаємо два варіанти ночівлі, вибір залежить від погодних умов і побажань учасників: в автобусі (на 2-ярусних ліжках-трансформерах) або в наметах по 2-3 людини.

ХАРЧУВАННЯ

Автобус оснащений всім необхідним для приготування їжі в похідних умовах. Продукти зберігаються в холодильниках, є газова плита. Завжди великий запас води. Для романтиків і любителів готуємо на вогнищі.

   Оснащення автобуса 


    

   Програма подорожі

   ВИЇЗД

   Програма починається на залізничному вокзалі Івано-Франківська або Ворохти та закінчується на залізничному вокзалі Тернополя. Ми рекомендуємо наступні варіанти приїзду:

   • Київ: поїзд 043 Київ – Івано-Франківськ ввечері напередодні початку програми.
   • Дніпро: поїзд 738 Запоріжжя – Київ з пересадкою на 043 Київ – Івано-Франківськ вранці за добу до початку програми.
   • Запоріжжя: поїзд 738 Запоріжжя – Київ з пересадкою на 043 Київ – Івано-Франківськ вранці за добу до початку програми.

    1 ДЕНЬ - РАФТІНГ

    Зустрічаємося на вокзалі Івано-Франківська о 06:00 і завантажуємося в наш будинок на колесах Yellow Submarine. Переїжджаємо в Ільці (120 км), в дорозі прослухаємо інструктаж за програмою поїздки і зможемо ближче познайомитися. По приїзду снідаємо і вирушаємо в погоню за адреналіном – на рафтинг по річці Чорний Черемош.

    Ми сплавимося по самій відомій річці Карпат, освоїмо греблю на рафті і навчимося правильно долати водні перешкоди. Стрімкі повороти, круті пороги і бурхливі перекати в оточенні мальовничих карпатських пейзажів – найбільш екстремальна частина нашої подорожі нікого не залишить байдужим. Після рафтингу нас чекатиме обід, купання в чанах і шашлик.

     2 ДЕНЬ - ПОХІД

     Після сніданку і короткого переїзду в с. Ворохта (30 км) нас чекає трекінг по хребту Кострич зі сходженням на однойменну вершину (1586 м). “Чому не на Говерлу?” – запитаєте ви. Відповім просто: “З Говерли Говерлу не видно”. Піднімаючись на найвищу точку України не варто розраховувати на приголомшливий краєвид, так як ви не зможете побачити жодної гори вище вашої голови і не зможете насолодитися видом великого Чорногорського хребта.

     Тому ми вибрали Кострич, з якої відкривається чудовий вид на Чорногору. Звідси ви зможете у всій красі побачити не тільки Говерлу, а й такі знакові вершини як Дземброня, Бребенескул, Ребра та ін., а колоритний гід поповнить нашу скарбничку вражень розповідями про місцеві легенди, традиції, свята і кухню. Увечері візьмемо участь в традиційних “гуцульських вечорницях”.

      3 ДЕНЬ - ПЕЧЕРА

      Печера “Оптимістична” найбільша в світі гіпсова печера і друга в світі за довжиною – 265 км! Місцями печерою важко пересуватися, але ті, хто не пошкодують сил, щоб подолати такий довгий шлях, будуть задоволені. Адже це надзвичайне поєднання підземних озер, наростів сталактитів і сталагмітів. Все це створює відчуття, ніби ви потрапили в казкову країну.

       ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

       Варіанти від’їзду з Тернополя:

       • Київ: Поїзд 716 Львів – Київ-Пасажирський
       • Дніпро: Поїзд 042 Трускавець – Дніпро
       • Запоріжжя: Поїзд 120 Л Львів – Запоріжжя

        Відгуки дітей

        Эдельвейс – это такое чудесное место, там где ты рад своей усталости, рад каждому пройденному километру, рад новым знакомствам и друзьям. Я хочу поблагодарить всех за эту лучшую неделю, проведённую с вами. Мы стали очень дружной и сплоченной командой. Я уверен, что мы с вами можем горы свернуть. И, конечно же, хочу со всеми вами вновь увидеться.

        ВЕНЯ КОТЛЯРОВ

        Відгуки батьків

        Неймовірна вдячність всім працівникам табору. Ви неймовірні. Такі всі щирі і добрі. Моє дитина така щаслива завдяки вам. Ви даруєте неймовірне дитинство. Завдяки вам наші діти стають щасливішими. Дуже щасливі, що нам випала можливість відчути це тепло і доброту у такі часи. Я дивуюся, як вам вдалося зібрати стільки неймовірних і душевних інструкторів у одному місці. Моя донька готова годинами розповідати, які були неймовірні інструктори і скільки всього вони її навчили. Ваш табір - це скарб. Дякую, що ви є. Нам так поталанило, бути частинкою такого неймовірного місця. 

        Наталія Кущ

        Наші контакти

        Адреса:

        • офіс – м. Дніпро, пр. Героїв, 44
        • табір – Національний природний парк "Сколівські Бескиди", Львівська обл.

        Телефони:

        VIBER:

        Співтовариство ЕДЕЛЬВЕЙС

        EMAIL:

        edelweiss.children.camp@gmail.com