Наша історія

2007

Мандрівник Алексєєв Анатолій разом з родиною заснував компанію-туроператор «Імперія Пригод» та здійснив перші закордонні подорожі за авторськими маршрутами для дорослих. Серед них декілька подорожей Африкою, включаючи сходження на Кіліманджаро, експедиція в Тібет, мандрівка незвичними місцями Куби та мототрек Австралією.

  2009

  Відбулася перша дитяча зміна в Австрії, яка налічувала лише 11 дітей. Система Joung Austria надихнула нас переусвідомити європейській досвід в організації відпочинку дітей та застосувати його в України.

   2009-2014

   Ми організовували зміни в Криму та численні подорожі для дітей та дорослих всіма континентами: Європа, Африка, Північна та Південна Америка і навіть Антарктида. Особливо запам’ятались місячна мандрівка з підлітками по США та походи на вітрильниках. Зміни на норвезькому судні «Statsraad Lehmkuhl» та фрегаті «Штандарт» Північним та Балтійським морями дали дітям можливість відчути себе частиною команди корабля.

    2014

    Через російську агресію ми вирішили більше не проводити зміни в анексованому Криму. Від прийняття рішення про створення табору «Едельвейс» в Карпатах до заїзду перших дітей минуло лише два тижні. Кількість учасників збільшилася до 80.

     2014-2017

     Ми зосередили зусилля на розвитку Едельвейсу. Значно збільшили кількість активностей, сформували основні концепції взаємодії з дітьми, які стали візитівкою нашого табору.

      2018

      Паралельно зі змінами в Едельвейсі ми відновили закордонні подорожі: ЧехіяПольща та Румунія. Вперше провели сімейний сплав на плотах у Швеції, який входить в одну з 50-ти кращих подорожей в житті за версією «National Geographic». Значно збільшили та почали формувати постійний склад інструкторів.

       2019

       Ми придбали та переобладнали шкільний американський автобус в табір на колесах «Yellow Submarine camp». Влітку він відправився у першу подорож найцікавішими куточками Західної України. Окрім цього, вдалося розширити географію наших пригод: Японія, Південна Корея, КаппадокіяМадагаскар. З метою залучення волонтерів для роботи з дітьми був створений благодійний фонд «Траверс». 

        2020

        Незважаючи на обмеження через епідемію Covid-19, нам вдалося не лише провести зміни у Карпатах, а й запустити новий проект «Дача Едельвейс» – табір для малечі на Дніпропетровщині. Важливими кроками для нашого розвитку стало будівництво глемпінгу з новими типами проживання (сферивігвами, кибитки) та придбання власної земельної ділянки на півночі Національного Парку «Сколівські Бескиди».

         2021

         Ми  відкрили перший в Україні «Глемпінг Едельвейс», де гостям пропонується відпочинок на природі, суміщений зі звичними благами цивілізації та сезонні активності. Завдяки використанню бази глемпінгу для розміщення дітей, літо 2021 стало найбільш численним за історію компанії. З урахуванням багаторічного досвіду у сфері відпочинку дітей ми зробили перші кроки для втілення нашої мрії – розпочали будівництво нового табору «Ранчо Едельвейс».

          2022

          Складний, емоційний та важкий рік:

          • січень – традіційні зімові зміни
          • лютий - травень – 24 лютого з початком повномасштабного вторгнення російських окупантів на базі табору в селі Орявчик створили центр прийому переселенців «Рукавичка Едельвейс».
          • травень - червень – за 44 дні переїхали на власну ділянку та побудували новий табір, вже 25 червня почалася перша зміна на Ранчо "Едельвейс"!
          • червень - грудень – за рік на Ранчо змогли відпочити 891 дітей, з яких 470 безкоштовно в рамках нашої програми "Діти війни" для відпочинку та реабілітації дітей з окупований територій та дітей військових.

           2023

           Продовжили працювати та розвиватися.

           • Добудували Ранчо «Едельвейс»! Протягом року з’явилися паб, нові кімнати та сфери для проживання, класи для занять, денсхол, майданчик для воркаута, ізолятори та медпункт, нова їдальня зі шведською лінією та багато іншого для комфортного та цікавого відпочинку.
           • Провели 14 змін на Ранчо та 5 змін Yellow Submarine Camp.
           • За рік в Едельвейсі змогли відпочити 1417 дітей, з яких 70 безкоштовно в рамках нашої програми "Діти війни" для відпочинку та реабілітації дітей з окупований територій та дітей військових. 
           • Між дитячими змінами Ранчо працювало як готель: дитячі та дорослі групи, корпоративи, ретрити та індивідуальний відпочинок.