ТІПІ (ВІГВАМИ)

Селище Орявчик, Львівська обл.

Традиційне переносне житло кочових індіанців Великих рівнин і гірських племен Дикого Заходу Північної Америки. Для тих, хто не втратив дух романтики та хоче зустрітися з природою віч-на-віч…

Проект на стадії будівництва

 • Сніданок включено
 • Діти до 4 років безкоштовно
 • +300 грн за додаткове місце


Забронювати
+38 067 523 80 80

Розташування та розміщення

МИ ЗНАХОДИМОСЯ

Глемпінг «Едельвейс» розташований в селищі Орявчик (Львівська область), недалеко від Національного Парку «Сколівські Бескиди», на висоті 900 м. над рівнем моря, в 140 км від Львова та в 20 км від міста Сколе.

  ТІПІ (ВІГВАМИ)

  Повна романтика та наближення до природи та духів предків. Весь простір організовано навколо вогнища. Він дає і тепло, і затишок, і їжу, і дим багаття… В тіпі знаходиться:

  • двоспальне ліжко;
  • полички та стійки для одягу;
  • м’які крісла в етно-стилі;
  • килимки в етно-стилі;
  • електричні обігрівачі (у випадку, коли романтика «здулася» і лінь підкидати дрова :)) .

  Красивий дизайнерський санвузол з гарячим душем і теплим унітазом знаходиться за межами тіпі в 5 м. (окремо для кожного вігваму). Тіпі не контактують з грунтом, разіщені на дерев’яних подіумах. Територія обладнана датчиками руху, що включають нічне освітлення.

   ТРАНСФЕР

   Є можливість замовити трансфер з міст Сколе, Славське та Стрий (оплачується додатково). Будь ласка, повідомляйте про необхідність трансферу заздалегідь.

    ХАРЧУВАННЯ

    Сніданки входять у вартість проживання. Обід та вечерю можна замовити у нашій сфері-ресторані. Для приготування страв використовуються екологічно чисті продукти та враховуються побажання з дієтичного і вегетаріанського харчування.

      Активності 

      Відгуки дітей

      Эдельвейс – это такое чудесное место, там где ты рад своей усталости, рад каждому пройденному километру, рад новым знакомствам и друзьям. Я хочу поблагодарить всех за эту лучшую неделю, проведённую с вами. Мы стали очень дружной и сплоченной командой. Я уверен , что мы с вами можем горы свернуть. И, конечно же, хочу со всеми вами вновь увидеться.

      ВЕНЯ КОТЛЯРОВ

      Відгуки батьків

      Я думаю, что главная задача “Эдельвейса” – подсветить нам, родителям, то, где мы не видим. Про наших детей. И дать ориентиры. За 2 недели, даже за 2-3 смены ребенок не сможет стать другим. Но будет импульс к изменениям. И задачу себя, как родителя вижу в том, чтобы поймать этот импульс и двигаться дальше. За много поездок сына в лагерь вижу как меняется он и как меняются мои реакции, как растет внутри вера в него. Это и есть рост, над самим собой. Ещё раз, спасибо огромное Алексеев’с team и всей команде лагеря – Олег форева, Дима-орнитолог (чтобы это не значило и всем, кого я ещё не запомнила – сорри, я стараюсь ). Вы незримо меняете нас и детей. После уже нельзя быть прежним.

      ИННА РОМАНЮКОВА

      Наші контакти

      Адреса:

      • офіс – м. Дніпро, пр. Героїв, 44
      • табір – Орявчик, Львівська обл., вул. Під Митою, 4

      Телефони:

      EMAIL:

      [email protected]