Дача "Едельвейс"

Запрошуємо дітей молодшого шкільного віку відпочити від міських буднів в активно-творчому таборі в заповідній зоні.
 

сел. Обухівка, Дніпропетровська обл.

Coming soon :)

+ трансфер

Від 6 до 10 років

Від 8 до 16 учасників

Розташування та проживання

РОЗТАШУВАННЯ

Активно-творчий табір Дача «Едельвейс» знаходиться в селищі Обухівка Дніпропетровської області. Табір розташований неподалік від річки Оріль на кордоні Дніпровсько-Орільського заповідника. Трансфер здійснюється організованими групами з міста Дніпро.

  ПРОЖИВАННЯ

  Діти розміщюються в сучасних 8-місних номерах. Кімнати обладнані двох'ярусними ліжками з обмежувачами і шафами для особистих речей. У кожному номері окремий санвузел з усіма зручностями. Постільна білизна та рушники замінюються раз на тиждень.

   ІНФРАСТРУКТУРА

   У нашому розпорядженні є зона для стрільби з лука, скелелазний стенд, шведська стінка, тренажери, літній надувний басейн, місце під вогнище, ігровий та спортивний інвентар. У корпусі є бібліотека і зал для проведення тренінгів, навчальних занять, перегляду фільмів та ігор.

     Дачні активності 

     Корисна інформація

     ХАРЧУВАННЯ

     У таборі 5-разове харчування. Для приготування страв використовуються екологічно чисті продукти, а також враховуються побажання з дієтичного і вегетаріанського харчування. Меню розроблено відповідно до вимог дитячого харчування.

     БЕЗПЕКА

     Табір цілодобово охороняється і оснащений системою відеоспостереження. Територія огороджена парканом і має окремий вихід в ліс. За безпеку дітей в протягом зміни відповідають кваліфіковані інструктори. 

     МЕДИЦИНА

     У випадку якщо дитина захворіє, інструктор повідомляє батькам і спільно приймається рішення про лікування та подальше перебування. У таборі є необхідний набір ліків для надання першої медичної допомоги. Дуже важливо, щоб батьки повідомили адміністрацію табору про особливості здоров’я і харчування дитини.

     ВАЖЛИВО

     Рекомендуємо не брати до табору дорогі гаджети. Адміністрація табору не несе відповідальності за втрату речей, якщо вони не зберігаліся у інструктора. Необхідний пакет документів і список одягу висилаються батькам електронною поштою.

     РОЗКЛАД ДНЯ

     08:00 – підйом, Арріва, сніданок;
     09:00 – заняття по 45-50 хвилин;
     13:00 – обід;

     13:30 – час відпочинку (мультики, басейн, поспати);
     14:30 – заняття;
     16:00 – полуденок;
     16:15 – заняття;

     19:00 – вечеря;
     19:15 – «Апельсин» та вечірнє чаювання з печівом;
     21:00 –  відбій.

       

       Поширені запитання 

      •  З ЯКОГО ВІКУ МОЖНА ВІДПРАВЛЯТИ ДІТЕЙ В ТАБІР? 

       Ми приймаємо дітей від 6 до 10 років. Також слід враховувати індивідуальні особливості та рівень самостійності дитини. Участь у проекті дітей старшого віку можлива за умови повного заповнення ними табору.

      •  МОЯ ДИТИНА НЕ ВИХОДИТЬ НА ЗВ'ЯЗОК! 

       Є така прикмета: якщо дитина не дзвонить, значить у неї все добре. В цей час вона лазить на скеледромі, маскується в лісі, ліпить на гончарному колі, виконує командне завдання…

       Ми не забираємо мобільні телефони у дітей, але радимо не брати їх з собою на заняття, щоб вони випадково не розбилися або не загубилися.

       Телефонуйте, будь ласка, до 9:00, з 13:30 до 14:30 та з 20:00 до 21:00. В інший час і діти, і інструктори ЗАЙНЯТІ 🙂. Якщо у вас є питання протягом дня, напишіть інструктору в особисті повідомлення та він/вона відповість в паузі. Якщо діти не дзвонять, теж напишіть. Або відпочиньте від дітей 🙂

      •  ЧИ МОЖЛИВО ПЕРЕБУВАННЯ ДИТИНИ НЕ КРАТНУ ЗМІНІ КІЛЬКІСТЬ ДНІВ? 

       Так, це можливо при наявності вільних місць та перебуванні дитини не менше 3-х днів. Вартість розраховується у розмірі 2000 грн за добу.

      Відгуки дітей

      Эдельвейс – это такое чудесное место, там где ты рад своей усталости, рад каждому пройденному километру, рад новым знакомствам и друзьям. Я хочу поблагодарить всех за эту лучшую неделю, проведённую с вами. Мы стали очень дружной и сплоченной командой. Я уверен, что мы с вами можем горы свернуть. И, конечно же, хочу со всеми вами вновь увидеться.

      ВЕНЯ КОТЛЯРОВ

      Відгуки батьків

      Неймовірна вдячність всім працівникам табору. Ви неймовірні. Такі всі щирі і добрі. Моє дитина така щаслива завдяки вам. Ви даруєте неймовірне дитинство. Завдяки вам наші діти стають щасливішими. Дуже щасливі, що нам випала можливість відчути це тепло і доброту у такі часи. Я дивуюся, як вам вдалося зібрати стільки неймовірних і душевних інструкторів у одному місці. Моя донька готова годинами розповідати, які були неймовірні інструктори і скільки всього вони її навчили. Ваш табір - це скарб. Дякую, що ви є. Нам так поталанило, бути частинкою такого неймовірного місця. 

      Наталія Кущ

      Наші контакти

      Адреса:

      • офіс – м. Дніпро, пр. Героїв, 44
      • табір – сел. Обухівка (Кіровське), Дніпропетровська обл.,
       садове товариство “Енергетик 1”, ділянка 37
      • координати 48°31’35.5 “N 34°47’27.6” E

      Телефони:

      VIBER:

      Співтовариство ЕДЕЛЬВЕЙС

      EMAIL:

      edelweiss.children.camp@gmail.com