Yellow Submarine Camp

Представляємо новий проект в рамках дитячого активно-творчого табору “Едельвейс”. Ми переобладнали жовтий американський шкільний автобус в табір на колесах і тепер він готовий вирушити в захоплюючий рейс.
 • Табір на колесах Yellow Submarine Camp
  Табір на колесах в Карпатах
  Yellow Submarine Camp
  Yellow Submarine Camp
 • Yellow Submarine Camp для дорослих
  Yellow Submarine Camp
  Yellow Submarine Camp

У містечку рідному якось жив моряк один,
Про життя розповідав в королівстві субмарин.
Й ми до сонця попливемо в зелені морських долин,
Під хвилями житимемо в нашій Жовтій Субмарині.
Живемо ми без турбот, кожен з нас тут знайде
Моря зелень, неба синь в нашій Жовтій Субмарині.
 

У відомої пісні гурту Baetles «Yellow Submarine» (англ. Жовтий підводний човен) і американського шкільного автобуса є дещо спільне, крім кольору. * Що саме, Ви можете дізнатися, якщо вирушите в подорож по Карпатських горах разом зі справжнім табором на колесах! Це не просто автобусний тур по Карпатам – це пригода зовсім іншого рівня!
 

* Знаменитий колір американських шкільних автобусів володіє своїм власним ім’ям – «National School Bus Chrome Yellow». Його затвердили спеціальним законом від 1939 року після симпозіуму, який встановив стандарти для всіх шкільних автобусів. Вибір припав саме на цей колір, тому що він має кращу видимість в умовах сутінків і туману.
 

НА ПІДВОДНОМУ ЧОВНІ ПО КАРПАТСЬКИХ ГОРАХ. ЩО?!?!?!

 

Знаєте, чому епіграфами служитимуть куплети пісні Бітлів про жовту підводний човен? Автобусні тури в Карпати пропонують багато туроператорів, але такий, як ми – ніхто і ніколи! Дитячий табір «Едельвейс» і «Імперія Пригод» вчиняють як зазвичай – адреналін і чудові краєвиди змішують і збовтують!
 

Все почалося з того, що у нас виникло бажання створити пересувний табір. Задумано-зроблено! Ми переобладнали справжнісінький американський шкільний автобус в комфортний готель на колесах на 20 місць і назвали його «Yellow Submarine Camp». Поїздка на такому транспорті стане відмінною пригодою не тільки для дітей, але і для дорослих.

ТУР ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Екстрим тур в Карпати триває три дні, але пригод вистачить надовго: 

 • сплав по гірській річці;
 • сходження на гірську вершину;
 • спуск в печеру

Як Вам таке? Давайте розповімо трохи про кожну локацію.

Сплав по річці

Сплав на рафті по гірській річці Чорний Черемош – це море емоцій як для досвідченого рафтера, так і для новачка. Чорний Черемош вважається однією з найкрасивіших річок цієї гірської системи, і він найдосвідченішого туриста здивує великою кількістю порогів, крутими вигинами і дикими скелястими берегами. Кожен, хто їздив в наш активний тур в Карпати, знає, що з шумом потоку тут змагаються за гучністю пташині трелі, а адреналін змішується із ендорфінами від захоплення чудовими видами.

Підйом на гору

Опис більшості карпатських гір супроводжує фраза «звідси відкривається чудовий вид». Але тільки підйом на гору Кострич можна назвати візуальним екстазом. Чому? Тому що всю велич Чорногори можна в повній мірі оцінити тільки з Кострича. Ви ніколи не зможете забути види на пролягаючий зовсім поруч Чорногорський хребет, а королева Карпат (і за сумісництвом найвища точка України) – гора Говерла назавжди залишить слід у серці.

Спуск в печеру

Екстремальні тури в Карпати без відвідування печери «Оптимістична» – це і не тури зовсім, а так собі поїздочки. Чому ми так любимо цю локацію? По-перше, печера Оптимістична – найдовша гіпсова печера в світі. Сумарна закартографована її довжина становить приблизно 267 км, але до кінця ще досі не розвідана. По-друге, в цій печері зустрічаються сталактити і унікальні кристали геліктити, вважалося що вони можуть утворюватися тільки в вапнякових печерах, поки геліктити не знайшли саме в Оптимістичній. По-третє, нам подобається назва. Справа в тому, що коли львівські спелеологи пішли на розвідку печери, колеги-скептики назвали їх оптимістами. Тоді ніхто й подумати не міг, що за невеликим поглибленням, куди втікав струмочок, відкриється справжня перлина спелеоміра – величезний підземний лабіринт.

ТУР ДЛЯ ДІТЕЙ

 

Повний вперед, містер Паркер, повний вперед!
Є повний вперед, сер!
Запуск машини! Запуск машини!
Є, сер, пуск!
Капітан, капітан!

 

Дітлахам пощастило набагато більше ніж дорослим! Їх Активний відпочинок в Карпати триває майже 2 тижні, тому крім уже згаданих місць включає в себе безліч інших. Там і відвідування озера Синевир, і підкорення скель Довбуша, і екскурсії по фортецям і замкам. Коли діти дізнаються, що будуть жити в таборі на колесах, їх захопленню просто немає меж.
 

У поїздці дітей супроводжує команда з досвідчених інструкторів, які допомагають освоїти греблю на рафті і вчать правильно долати водні перешкоди, розповідають про правила спелеології і проводять екскурсії по історичних місцях. Наші інструктори дуже досвідчені, екстрим тури в Карпатах  – це не тільки цікаво і незвичайно, але і безпечно. Крім того, ми використовуємо найсучасніше туристчине санарядження. Кажуть, що з нами навіть спуск в печеру безпечний більше, ніж самостійний похід в магазин за хлібом!

ПРО ОСНАЩЕННЯ YELLOW SUBMARINE CAMP

Якщо звичайний автобусний тур передбачає найбільшу пригода в першу чергу для п’ятої точки, тому що більшу частину часу доводиться сидіти, то наш автотур по Карпатах на Yellow Submarine Camp – це зовсім інший рівень.
 

У таборі на колесах вас чекають і кают-компанія, і сучасна аудіо-відео система з двома плазмовими моніторами, і мережа на 220 вольт, і гаряче харчування, і мобільний душ з гарячою водою. Ночувати можна як в самому автобусі на двоярусних ліжках, трансформованих з крісел, так і в сучасних наметах по 2-3 людини. З «Едельвейсом» екстрим – це не тільки безпечно, але ще і комфортно, а подорож з нами на шкільному автобусі гарантує, що настільки активний екскурсійний тур в Карпати запам’ятається на все життя!