Діти війни

На жаль, вони знову є. В мирний час у нашому таборі відпочивали сотні веселих та щасливих дітей з України та різних країн світу. Але в наші домівки прийшла війна. Сотні тисяч дітей змушені шукати прихисток за кордоном та у місцях, де немає бойових дій та обстрілів. Тисячі втратили рідні будинки та батьків, сотні – життя. Це страшно.

Ми не знаємо, коли закінчиться війна, але ми маємо повернути дитинство і дати опору нашим дітям. Тому табір «Едельвейс» відкриється влітку 2022 року безкоштовно для дітей, які постраждали через війну.

Ми вирішили у воєнний час не приймати оплату за відпочинок та відновлення дітей, які постраждали від жахів війни: дітей із зруйнованих населених пунктів (Маріуполь, Буча, Гостомель, Харків та інших), дітей військових та дітей, які осиротіли через війну.

Планується запуск двох із наших таборів: у місті Дніпро (до 200 учасників за літо) та у Карпатах (до 1000). Третій табір також розташований у Карпатах та знаходиться у процесі будівництва.

Через те, що зараз у цих комплексах ми приймаємо переселенців та забезпечуємо проживання, харчування, опалення, медичне обслуговування та заняття з дітьми власними коштами, ми не зможемо профінансувати також перебування дітей у таборах влітку. За час війни ми змогли прийняти понад 300 людей у ​​Карпатах та понад 50 у Дніпрі.

Ми звертаємося до вас із проханням про допомогу. Якщо ви знайдете можливість надати нам матеріальну підтримку (у будь-якому розмірі), то маленькі громадяни України на якийсь час відволічуться від жахів та бід кривавої війни.

Ми любимо дітей і знаємо, як їх підтримати у цей непростий час. І продовжуємо це робити незважаючи ні на що. Ми маємо 15-річний досвід в організації відпочинку дітей та підлітків в Україні та за її межами. Наш професійний та зміцнений роками колектив готовий розпочати проведення спортивних та творчих занять (від театру та кулінарії до походів та скелелазіння) в особливому режимі за участю психологів. У нас своя інфраструктура та якісна матеріально-технічна база: декілька видів проживання, транспорт, спорядження для занять.

Ви можете переказати свої пожертви на рахунок благодійного фонду "Траверс". Зібрані кошти будуть витрачені на проживання, харчування, медичне обслуговування, психологічну допомогу та активну програму занять для дітей, зарплату працівникам, а також на розширення наших можливостей щодо прийому дітей. Цей фонд був створений нами у 2019 році з метою залучення волонтерів для роботи з дітьми, а зараз використовується нами для забезпечення роботи евакуаційного центру для переселенців та підготовки до запуску дитячих таборів.