Історія 😃 “Перше квітня"

За що люблю весняні зміни в таборі "Едельвейс", так це за свято 1-го квітня 🙂 Це чудова нагода для людини з фантазією вдосталь "поглумитися" над діточками. Але жартувати над підлітками легко, вони ведуться майже на всі жарти і приколи. Чого тільки ми не викидували… не буду розповідати, бо нам ще наступне покоління розважати. А от спробуйте розіграти шестирічну дитину так, щоб вона не злякалася, не образилася, а здивувалася і зраділа))

Ось і підкинула нам весняна зміна 2017-го двох таких 6-річних кульбабок – ніжних, домашніх, милих дівчат. Була перебрана купа варіантів як… і все було марно. У підсумку, вирішили в конференц-залі поставити після відбою туристичний намет і вночі на руках перенести до нього дівчаток з їх кімнат та запакувати у спальники. Сказано - зроблено. А після цього сіли біля намету і стали боятися)) Раптом дитя прокинеться вночі і злякається чи заблукає спросоння, вийшовши в туалет? До 5 ранку сиділи та стерегли. Вранці вирішили, що о п'ятій годині навіть погані люди не встають, а тим більше наші діти. Пішли спати.

Прокинувся я від радісного дитячого півшепоту, напівкрику (дитина в коридорі з мамою телефоном говорила): «МАМА! ТИ УЯВЛЯЄШ?! Я заснула в ліжку на третьому поверсі, а прокинулася в спальному мішку в наметі на другому... Чи не дивно! А ти такий сидиш сонний і думаєш – круто, ми молодці…)

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

© Олег Власенко

Розповідь заснована на реальних подіях, що трапилися з автором. Була занотована  у робочий час замість того, щоб дивитися за дітьми 😜